Yüzyıl Lazer Web Sayfasına Hoş geldiniz...

Gebze’nin ilk hastanelerinden olan Yüzyıl Hastanesi bünyesinde açılan Yüzyıl Lazer Gebze ve civar yerleşim yerlerinde eksikliği hissedilen ve bu bölgelerde yaşayan halkın taleplerine cevap vermek için açılmıştır.

2013 yılının Aralık ayı itibariyle Pendik Yüzyıl Hastanesini açmış bulunmaktayız. Yüzyıl lazer; lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, botoks, dolgu, fraksiyonel lazer uygulamaları, mezoterapi, saç ekimi, prp uygulamaları, kalıcı makyaj, cilt gençleştirme (gençlik aşısı) gibi uygulamaları alanlarda uzman ekibi ve cihazlarıyla insan sağlığını her şeyin üstünde tutarak hizmet vermektedir. Çok kısa bir süre içinde Gebze ve civar yerleşim yerlerinin tercih edilen en kapsamlı lazer merkezi olduğumuz için kıvançlıyız.

Sizlere hayal edebileceğinizden bile fazlasını sunan, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve hizmet kalitesini önemseyen, yenilikçi, tecrübeli, güler yüzlü, dürüst ve çalışkan bir kimlikle geldik. Hizmetlerimizin hem kişisel çözümler üretebilmesi hem de sizin memnuniyetinizi amaçlaması bunun yanı sıra çalışanlarımızın ve hastalarımızın düşünce ve önerilerine değer vermemiz karşılıklı bir güven sağlamakta ve kimliğimizi tam olarak yansıtmaktadır. Biz size şaşırtıcı ve kendinizi özel hissettirecek çözümler sunuyoruz.

Teknolojik gelişmeleri kullanarak nitelikli farklılıklar yaratabilmek için çalışıyoruz. Geleceğin teknolojisini günümüzle buluşturarak size kendinizi yeniden keşfedebileceğiniz yepyeni bir ufuk yaratıyoruz. Yenilikçilik ve tecrübeyi aynı bünyede buluşturan hem köklü bir hizmet geçmişine ve tecrübeye sahip hem de çağın yeniliklerini eksiksiz takip eden hastanemiz ve deneyimli çalışan kadromuz ile yepyeni bir başlangıca merhaba demek için sizi de bekliyoruz.

Sizde gelin ve kendinizi yeniden keşfedin.